Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

KiDs57 Creative Commons License 2019-12-15 22:47:17 2320

Szia!
Nézd meg a mikrokapcsolók forrasztását, és azt, hogy működnek-e! A neten árulnak kapcsolókat / javítókészletet hozzá. (Legalább is 2-3 éve találtam.)

üdv

A hozzászólás:
alibi73 Creative Commons License 2019-12-15 11:52:40 2319

Szép napot mindenkinek itt a csoportban.

Most lettem boldog tulajdonosa ennek a szép autonak, csak annyi gondom lett, hogy a volt tulaj, mondta hogy, a pót kulcsával használja a kocsit mert az eredeti is működik, csak a nyomógomb nem zárja és nyitja a kocsit, csak ha záron keresztül akarta lezárni. Amugy mind a két kulcs jól műküdik, indítja a kocsit, csak az amin vannak a nyit zár gombok, azok nem működnek, pedig elemet is cseréltem benne. Nem tudom mi lehet vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!