|
|
|
|
 |
KiDs57
2019-12-15 22:47:17
|
2320
|
Szia! Nézd meg a mikrokapcsolók forrasztását, és azt, hogy működnek-e! A neten árulnak kapcsolókat / javítókészletet hozzá. (Legalább is 2-3 éve találtam.)
üdv |
|
A hozzászólás:
 |
alibi73
2019-12-15 11:52:40
|
2319
|
Szép napot mindenkinek itt a csoportban.
Most lettem boldog tulajdonosa ennek a szép autonak, csak annyi gondom lett, hogy a volt tulaj, mondta hogy, a pót kulcsával használja a kocsit mert az eredeti is működik, csak a nyomógomb nem zárja és nyitja a kocsit, csak ha záron keresztül akarta lezárni. Amugy mind a két kulcs jól műküdik, indítja a kocsit, csak az amin vannak a nyit zár gombok, azok nem működnek, pedig elemet is cseréltem benne. Nem tudom mi lehet vele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|