Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-05-17 00:45:25 4046

Peca közben láttam egy nagy méhet-lehet, hogy dongó volt? Ott körözött-körözött mellettem, aztán leszállt a fűbe és eltűnt. Később megint észrevettem, és megint elfüvelt. Aztán újra és újra. De előjönni sose láttam, mindig csak amikor visszament, mert nem ám egyből bele a lyukba, hanem ide-oda-amoda toszigálta magát, aztán véletlenszerűséget színlelve gyorsan be a fűbe, mindig ugyan oda. Ott lehetetett a fészke. Oda tutira nem léptem, de ezután végképp lesz rajtam mindig cipő és nem ülök le a fűbe.

A hozzászólás:
Mindenváró Ádám Creative Commons License 2019-12-13 22:04:57 4025
Tarts poszméheket... egy köteg vastagabb nádban elvannak és már 8-10 fokban vidáman dolgoznak.
Nagyon korán kelnek és mire májusban a birs levirágzik már el is vannak tűnve.
Előzmény:
Gan Creative Commons License 2019-09-04 08:52:06 3994

Sziasztok. Nem vagyok méhész . Azzal kapcsolatban kérnék tanácsot , hogy hgyan tudnám minél jobban a kertembe csalni a méheket a fák tavaszi beporzásához ? Az idén feltűnt , hogy alig vannak , termésem se lett......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!