|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-05-17 00:45:25
|
4046
|
Peca közben láttam egy nagy méhet-lehet, hogy dongó volt? Ott körözött-körözött mellettem, aztán leszállt a fűbe és eltűnt. Később megint észrevettem, és megint elfüvelt. Aztán újra és újra. De előjönni sose láttam, mindig csak amikor visszament, mert nem ám egyből bele a lyukba, hanem ide-oda-amoda toszigálta magát, aztán véletlenszerűséget színlelve gyorsan be a fűbe, mindig ugyan oda. Ott lehetetett a fészke. Oda tutira nem léptem, de ezután végképp lesz rajtam mindig cipő és nem ülök le a fűbe. |
|
A hozzászólás:
 |
Mindenváró Ádám
2019-12-13 22:04:57
|
4025
|
Tarts poszméheket... egy köteg vastagabb nádban elvannak és már 8-10 fokban vidáman dolgoznak.
Nagyon korán kelnek és mire májusban a birs levirágzik már el is vannak tűnve. |
|
Előzmény:
 |
Gan
2019-09-04 08:52:06
|
3994
|
Sziasztok. Nem vagyok méhész . Azzal kapcsolatban kérnék tanácsot , hogy hgyan tudnám minél jobban a kertembe csalni a méheket a fák tavaszi beporzásához ? Az idén feltűnt , hogy alig vannak , termésem se lett...... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|