|
|
|
|
 |
bombaba
2019-12-12 18:42:22
|
221281
|
Az emberiség el lehet veszve, de a macskák remélhetőleg túlélik az emberiséget. |
|
A hozzászólás:
 |
lassú vheez
2019-12-12 16:59:05
|
221280
|
Az egyetlen valódi okunk a derûlátásra: a macska. Ezt a kis prémes ragadozót semmi más módon nem lehetett volna ezer és ezer éven át hozzánk szelidíteni, mint rendíthetetlen, ellenszolgáltatást nem váró, feltétel nélküli szeretettel. A szépsége abszolút imádatával -- a szabadsága, függetlensége teljes tiszteletben tartásával. Ha ez sikerült, az emberiség nem lehet egészen elveszve.
Ottlik Géza |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|