Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2019-12-09 10:43:53 6289

Azt kifelejtettem, a futó kacsa fő csigapusztító, kedvtelésre tarts, mert húsa nem nagyon alkalmas fazékba.😁

Előzmény:
tomajer Creative Commons License 2019-12-08 19:32:24 6287

Üdvözletem!
Kéretik nem megkövezni, hogy nem olvastam végig a fórumot.

Teljesen járatlan vagyok a kacsa, sőt, a haszonállat tartásban.
De.
Van a páromnak egy kiskertje, amit minden nyáron felzabálnak a csigák.
Azt a javaslatot kaptuk, hogy a némakacsák, lelkesen eszik a csigákat, és ez lenne a legegyszerűbb "írtásuk"

Szeretnénk, ha ezt hozzáértők is megerősítenék.  Ha azt mondjátok, hogy ebben van realitás, akkor nekiveselkedek a fórum átnyálazásának.  Habár, nálunk ők is családtagok lennének, mert nem lenne aki levágja őket :-P


Köszönettel!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!