Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2019-12-09 10:40:17 6288

Becsületednek legyen jutalma! (kivételesen)

Van igazság, de Moszkvában fosztogatnak és nem osztogatnak! 😂😂😂😂

A fútó kacsa a csiga gyilkos! Egy pár rendbentartja a kertet, kiírt minenféle csigát, de kultúr növény nem fogyaszt, ellentében a magyar kacsával, néma kacsával. 

 

Előzmény:
tomajer Creative Commons License 2019-12-08 19:32:24 6287

Üdvözletem!
Kéretik nem megkövezni, hogy nem olvastam végig a fórumot.

Teljesen járatlan vagyok a kacsa, sőt, a haszonállat tartásban.
De.
Van a páromnak egy kiskertje, amit minden nyáron felzabálnak a csigák.
Azt a javaslatot kaptuk, hogy a némakacsák, lelkesen eszik a csigákat, és ez lenne a legegyszerűbb "írtásuk"

Szeretnénk, ha ezt hozzáértők is megerősítenék.  Ha azt mondjátok, hogy ebben van realitás, akkor nekiveselkedek a fórum átnyálazásának.  Habár, nálunk ők is családtagok lennének, mert nem lenne aki levágja őket :-P


Köszönettel!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!