|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2019-12-09 10:40:17
|
6288
|
Becsületednek legyen jutalma! (kivételesen)
Van igazság, de Moszkvában fosztogatnak és nem osztogatnak! 😂😂😂😂
A fútó kacsa a csiga gyilkos! Egy pár rendbentartja a kertet, kiírt minenféle csigát, de kultúr növény nem fogyaszt, ellentében a magyar kacsával, néma kacsával.
|
|
Előzmény:
 |
tomajer
2019-12-08 19:32:24
|
6287
|
Üdvözletem! Kéretik nem megkövezni, hogy nem olvastam végig a fórumot.
Teljesen járatlan vagyok a kacsa, sőt, a haszonállat tartásban. De. Van a páromnak egy kiskertje, amit minden nyáron felzabálnak a csigák. Azt a javaslatot kaptuk, hogy a némakacsák, lelkesen eszik a csigákat, és ez lenne a legegyszerűbb "írtásuk"
Szeretnénk, ha ezt hozzáértők is megerősítenék. Ha azt mondjátok, hogy ebben van realitás, akkor nekiveselkedek a fórum átnyálazásának. Habár, nálunk ők is családtagok lennének, mert nem lenne aki levágja őket :-P
Köszönettel!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|