|
|
|
|
 |
trizs77
2019-12-04 16:50:03
|
87235
|
Pár éve látom ismét a bakfis korosztályt.
Mindíg tudtam, hogy vannak gazdagok.
Leányom 2005 körül lóra ült párszor és ezzel letudta a bakfis lányok kötelező lóimádatát.
Szóba se kerülhetett, hogy kap lovat.
A mostaniaknál (gazdagéknál) csak nézem, hogy a ló bértatás költségei sokkal sűrűbben témák odahaza mint a kirándulj e a saját gyermekünkkel és hová felvetései.
Nem tetszik.
Nyugdíjas társaim közül ketten is dolgoznak úgy gazdagéknak, hogy délután várják az iskolánál a bakfist és viszik:
- balett órára,
- úszni,
- lovagolni,
- külön angolra,
- akárhová.
Nem a saját unokájukat, hanem más leány gyermekét.
Pénzért.
Mellékes foglalkozásként.
|
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2019-12-04 15:58:04
|
87234
|
Szépnek szépek, ezt elismerem. e az alant láthatónak legalább két hektár legelő kell. No de akinek lehet, miért ne? Egy feltételt azért kötnék hozzá: nincs lovász, és a leányzónak nem csak csutakolni kell a lovat, de trágyát kell hánynia vasvillával. Lehet, hogy akkor meggondolná magát.
a macskaalom mégiscsak egyszerűbb... |
|
Előzmény:
 |
trizs77
2019-12-04 11:01:42
|
87233
|
Egy pinto :

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
egy fríz :

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|