Keresés

Részletes keresés

trizs77 Creative Commons License 2019-12-04 16:50:03 87235

Pár éve látom ismét a bakfis korosztályt.

Mindíg tudtam, hogy vannak gazdagok.

 

Leányom 2005 körül lóra ült párszor és ezzel letudta a bakfis lányok kötelező lóimádatát.

Szóba se kerülhetett, hogy kap lovat.

 

A mostaniaknál (gazdagéknál) csak nézem, hogy a ló bértatás költségei sokkal sűrűbben témák odahaza mint a kirándulj e a saját gyermekünkkel és hová felvetései.

Nem tetszik.

 

Nyugdíjas társaim közül ketten is dolgoznak úgy gazdagéknak, hogy délután várják az iskolánál a bakfist és viszik:

 - balett órára,

 - úszni,

 - lovagolni,

 - külön angolra,

 - akárhová.

 

Nem a saját unokájukat, hanem más leány gyermekét.

Pénzért.

Mellékes foglalkozásként.

 

 

 

 

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2019-12-04 15:58:04 87234

Szépnek szépek, ezt elismerem. e az alant láthatónak legalább két hektár legelő kell. No de akinek lehet, miért ne? Egy feltételt azért kötnék hozzá: nincs lovász, és a leányzónak nem csak csutakolni kell a lovat, de trágyát kell hánynia vasvillával. Lehet, hogy akkor meggondolná magát.

a macskaalom mégiscsak egyszerűbb...

Előzmény:
trizs77 Creative Commons License 2019-12-04 11:01:42 87233

Egy pinto :

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

egy fríz :

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!