|
|
|
|
 |
CBNora
2019-12-04 18:03:01
|
87236
|
A gazdájuk (egy fiúgyermek) szerint ezek is frízek. Nem vitatkoztam vele.

|
|
 |
Csimpolya
2019-12-04 15:58:04
|
87234
|
Szépnek szépek, ezt elismerem. e az alant láthatónak legalább két hektár legelő kell. No de akinek lehet, miért ne? Egy feltételt azért kötnék hozzá: nincs lovász, és a leányzónak nem csak csutakolni kell a lovat, de trágyát kell hánynia vasvillával. Lehet, hogy akkor meggondolná magát.
a macskaalom mégiscsak egyszerűbb... |
|
A hozzászólás:
 |
trizs77
2019-12-04 11:01:42
|
87233
|
Egy pinto :

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
egy fríz :

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|