|
|
|
|
 |
Csimpolya
2019-12-04 10:59:27
|
87232
|
No és mi lesz 2020-ban? Lipicai? És kurillian bobcat? |
|
A hozzászólás:
 |
trizs77
2019-12-04 10:57:56
|
87231
|
A bakfisoknál is vannak trendek.
2000-2010 között pinto lovat akartak.
Kaptak is.
2010 óta fríz lovat.
Kapnak is.
|
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2019-12-04 10:41:58
|
87230
|
De jó történet! Megnézem a fríz ló képeit, igazán szépek!
Azt azért remélem, hogy a negyedik emeleten lakó leányzóknak nem vesznek lovat, esetleg befizetik egy lovasiskolába.
Úgy látszik, az együttlakáshoz egyfajta szimpátia kell. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|