Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2019-12-04 10:59:27 87232

No és mi lesz 2020-ban? Lipicai? És kurillian bobcat?

A hozzászólás:
trizs77 Creative Commons License 2019-12-04 10:57:56 87231

A bakfisoknál is vannak trendek.

 

2000-2010 között  pinto lovat akartak.

Kaptak is.

 

2010 óta fríz lovat.

Kapnak is.

 

 

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2019-12-04 10:41:58 87230

De jó történet! Megnézem a fríz ló képeit, igazán szépek! 

Azt azért remélem, hogy a negyedik emeleten lakó leányzóknak nem vesznek lovat, esetleg befizetik egy lovasiskolába.

Úgy látszik, az együttlakáshoz egyfajta szimpátia kell.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!