Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-12-01 19:28:29 1

Kevesen használják.

A MÁV-ra a pontosság a legjellemzőbb. Egyebeket most fel sem hozok.

 

0rbánék ott tesznek keresztbe a zembereknek, ahol csak tudnak.

A hozzászólás:
John Doe(520i) Creative Commons License 2019-12-01 19:07:22 0

v0naT

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-12-01 19:04:18 -

ILYEN AZ, AMIKOR A MAGYAR KORMÁNY (FIDESZ-KDNP) TÁMOGATJA A NÉPÉT!

Ilyen az, amikor kiderül, valójában ki fontos 0rbán viktornak.

Ez az, amit a nyáj meg sem hall, meg sem lát, meg sem tud. Ez nincs az akólba kipakolva vacsira.

Ezt NEM adják le a királyin, a fidesz féknyúzokon, habony árpika szennylapjaiban ...

 

https://444.hu/2019/12/01/a-kormany-miatt-meg-ot-evig-masodrendu-europaiak-lesznek-a-vonattal-utazo-magyarok

 

EZ A FIDESZ IGAZI ARCA "A ZEMBEREKKEL" SZEMBEN!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!