Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2019-11-28 19:57:15 221275

Míg panelban laktunk, az erkélyről rendszeresen hozott be kinyuvasztott galambot, szarkát. IV. emelet, lehálózott erkély, valahogy csak bejutott de ki nem.

A hozzászólás:
jégkirálynő Creative Commons License 2019-11-28 19:35:45 221274

nos, nálunk ez nem fordulhat elő, max a lépcsőházba és az erkélyre megy ki a kispocok...és hát elég fura lenne, ha az erkélyről hozna be egeret:D

Előzmény:
Bubo.Bubo. Creative Commons License 2019-11-27 23:03:20 221273

nálunk az egér elmenekült - aztán pedig beszorult és megdöglött a nagy fagyasztóláda alatt

 

napokig kerestük a szag forrását :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!