Keresés

Részletes keresés

jégkirálynő Creative Commons License 2019-11-28 19:35:45 221274

nos, nálunk ez nem fordulhat elő, max a lépcsőházba és az erkélyre megy ki a kispocok...és hát elég fura lenne, ha az erkélyről hozna be egeret:D

A hozzászólás:
Bubo.Bubo. Creative Commons License 2019-11-27 23:03:20 221273

nálunk az egér elmenekült - aztán pedig beszorult és megdöglött a nagy fagyasztóláda alatt

 

napokig kerestük a szag forrását :(

Előzmény:
_nyunyuka Creative Commons License 2019-11-27 20:34:22 221271

Teljesen megszokott dolog. Félig megrágva a cipőbe, szőnyeg alá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!