|
|
|
|
 |
jégkirálynő
2019-11-28 19:35:45
|
221274
|
nos, nálunk ez nem fordulhat elő, max a lépcsőházba és az erkélyre megy ki a kispocok...és hát elég fura lenne, ha az erkélyről hozna be egeret:D |
|
A hozzászólás:
 |
Bubo.Bubo.
2019-11-27 23:03:20
|
221273
|
nálunk az egér elmenekült - aztán pedig beszorult és megdöglött a nagy fagyasztóláda alatt
napokig kerestük a szag forrását :( |
|
Előzmény:
 |
_nyunyuka
2019-11-27 20:34:22
|
221271
|
Teljesen megszokott dolog. Félig megrágva a cipőbe, szőnyeg alá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|