Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lací Creative Commons License 2019-11-23 15:48:02 4909

Én télen a pincébe betakarva rongyokkal,nyáron szintén pince egy vödörbe vizet teszek és abba állítva tárolom !

Előzmény:
teffi11 Creative Commons License 2019-11-22 16:53:30 4908

Üvd mindenkinek! Segítségre lenne szükségem. Még hozzá abba hogy rendeltem szaporító anyagot és a tárolás hogy tudnám meg oldani a legegyszerübben termosztát nélkü otthon hogy meg legyen a 16fok ami az optimális lenne a tárolásra! Ti hogy oldottátok meg ezt a folyamatot? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!