Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Marsama Creative Commons License 2019-11-20 21:03:02 813

Másodlagos tétje az lesz, hogy milyen besorolást kapsz a 2022-es NL-re, ami a német eb-re vihet ki. Ezt nem árt a játékosokkal közölni, hogy azért rendesen álljanak hozzá, ne úgy, mint tavaly.

Előzmény:
Mx8 Creative Commons License 2019-11-20 19:26:46 812

Az UEFA azt akarta, hogy az NL-nek is legyen tétje. Ha csak a selejtező döntött volna, akkor az NL-nek semmi értelme (igaz így is kb. csak a C liga szintjén volt valamennyi tét).

Mindenki tudta előre a szabályokat, ezen senkinek ne legyen már joga dühöngeni.

A 10-ből amúgy hogy csinálnál 4 kijutót? Hatot kiemelsz, hogy négyen játsszanak egy kört,  abból 2 továbbmegy, majd a másik 6-hoz kapcsolva, négy pár és így négy győztes? Ez mennyivel lenne jobb, hogy valakinek csak 1 meccsbe kerül az Eb?

Még azt lenne talán jobb, ha a 10 harmadik mellé a legjobb 6 NL csapat játszana, komplett sorsolással, de a D liga szóba se jöhetett volna, és az NL-nek is jóval kisebb tétje lett volna.

 

Amúgy a következő NL hasonló lesz a vb miatt, állítólag a 10 győztes majd kijut, a 10 második pótra megy a 2 legjobb NL csapattal, majd előbb hat pár, utána a 3 pár győztese fog kijutni.

A 2020-21-es NL-nek nem sok tétje lesz, lutri hogy melyik 2-nek jut a végén pótselejtező (ha ez a verzió marad)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!