Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2019-11-20 17:07:24 7733

210-ben benne volt a 20 e-s wdc tagsági díj is. De ahogy Csaba írta, ha kérsz egy Erste Wizz kártyát (nem kell félni, legfeljebb nem használod) kapsz hozzá wdc-t - igaz, szerintem csak alapot, a csoportosra rá kell fizetni.

 

Ha hajnal 1-kor elindultok Debrecenbe, lazán ideértek. Tulajdonképpen 2 is bőven jó, csak ne legyen baleset. Az inkább nektek rossz, a gyerekek simán veszik a "tortúrát".

 

Egyébként még Bécs is játszhat nektek, 7600-ért láttam hirdetni Bp-Bécs retúr buszjegyet. Persze ahhoz nem árt nyelvismeret és/vagy gyakorlat, ha egyik sincs, én nem indulnék neki.

Előzmény:
Laci_BP Creative Commons License 2019-11-20 15:17:54 7731

A 210 ezer jól hangzik, de nekünk nincs semmilyen tagságunk. Ha veszek gondolom nem olcsó, anélkül meg gondolom drágább a jegy. Ülőhely se árt, hogy ne össze vissza üljünk. Debreceni indulással plusz benzin költség, plusz szállás költség, plusz 2x3 óra utazás.  Vagyis így már akkor kb. ugyanannyiba kerül mint a 340 ezres Wizz Budapestről. Tavaly végig néztem pl Zakynthost is, téltől nyárig kb. végig 99-119 ezer Ft/fő/út volt minden nélkül, aztán nyár elején vagy nyár előtt visszament kb 60 ezer/fő/út árig, de ennyi. Ezek nem fapados árak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!