Keresés

Részletes keresés

Zsenic Creative Commons License 2020-02-01 15:59:20 221361

szia. olvastam, ha esetleg, nem tudsz gondoskodni majd a cicáidról. Vagy beteg vagy? Én átveszem! Tudod én nálam jó helye lenne! Az enyémeknek sincs semmi baja. Nem kell én nekem pénz se! 

Magdi60 Creative Commons License 2019-11-19 13:00:54 221250

Egy összeget jelölj meg végrendeletben, és hogy kerüljenek valamelyik állatotthonba (Rex, Noé, stb. ahol jó helyük lesz és örökbeadható szerződéssel). Végül is akár egy havi nyugdíj amit már nem veszel fel elég lesz, hogy befogadják.

A hozzászólás:
Anyóca99 Creative Commons License 2019-11-19 08:04:13 221249

Nekem meg az a szívfájdalmam , hogy milyen lelkiismerettel múlok majd ki az árnyékvilágból úgy , hogy nemtom' mi lesz az én 3  "mostoha gyerekemmel" .  Mer' ezek fiatalok , túl fognak élni ....

Előzmény:
jégkirálynő Creative Commons License 2019-11-18 22:16:07 221248

Nagyon sajnálom, és egyszerűen fogalmam nincs, hogy hogyan fogom majd feldolgozni, ha a 8 éves Kicsikém egyszer majd elmegy. Harmadik gyerekem:)  Ide rakta be a kis fenekét hozzánk, amit imádunk (igen, hétvégén hajnalban is azzal a mérhetetlen torokhangjával együtt) , és még akkor is, ha néha kisköcsög, de hát macskából van, és a szemünk fénye.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!