|
|
|
|
 |
Zsenic
2020-02-01 15:59:20
|
221361
|
szia. olvastam, ha esetleg, nem tudsz gondoskodni majd a cicáidról. Vagy beteg vagy? Én átveszem! Tudod én nálam jó helye lenne! Az enyémeknek sincs semmi baja. Nem kell én nekem pénz se! |
|
 |
Magdi60
2019-11-19 13:00:54
|
221250
|
Egy összeget jelölj meg végrendeletben, és hogy kerüljenek valamelyik állatotthonba (Rex, Noé, stb. ahol jó helyük lesz és örökbeadható szerződéssel). Végül is akár egy havi nyugdíj amit már nem veszel fel elég lesz, hogy befogadják. |
|
A hozzászólás:
 |
Anyóca99
2019-11-19 08:04:13
|
221249
|
Nekem meg az a szívfájdalmam , hogy milyen lelkiismerettel múlok majd ki az árnyékvilágból úgy , hogy nemtom' mi lesz az én 3 "mostoha gyerekemmel" . Mer' ezek fiatalok , túl fognak élni .... |
|
Előzmény:
 |
jégkirálynő
2019-11-18 22:16:07
|
221248
|
Nagyon sajnálom, és egyszerűen fogalmam nincs, hogy hogyan fogom majd feldolgozni, ha a 8 éves Kicsikém egyszer majd elmegy. Harmadik gyerekem:) Ide rakta be a kis fenekét hozzánk, amit imádunk (igen, hétvégén hajnalban is azzal a mérhetetlen torokhangjával együtt) , és még akkor is, ha néha kisköcsög, de hát macskából van, és a szemünk fénye. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|