|
|
|
|
 |
galaxi46
2019-11-30 23:22:55
|
2317
|
Üdv.
Jó áron feltétlenül érdemes. Egyébként már sokan megírták ebben a topikban az Általad kérdezettekre a választ. |
|
A hozzászólás:
 |
tsanyi22
2019-11-17 10:52:50
|
2316
|
Jó napot mindenkinek
Segítséget szeretnék kérni autó vásárlás előtt állok ki szemelt egy Nissan x-trail 2.0dci le T31 2010 évjáratú lenne. Érdeklődnek hogy mennyire van hozzá alkatrész ellátottság? Mennyire megbízható? Érdemes e venni közel 300000km el? Milyen típus hibáik vannak?
Előre is köszönöm a segítséget
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|