Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

galaxi46 Creative Commons License 2019-11-30 23:22:55 2317

Üdv.

 

Jó áron feltétlenül érdemes. Egyébként már sokan megírták ebben a topikban az Általad kérdezettekre a választ.

A hozzászólás:
tsanyi22 Creative Commons License 2019-11-17 10:52:50 2316

Jó napot mindenkinek 

Segítséget szeretnék kérni autó vásárlás előtt állok ki szemelt egy Nissan x-trail 2.0dci le T31 2010 évjáratú lenne. Érdeklődnek hogy mennyire van hozzá alkatrész ellátottság? Mennyire megbízható? Érdemes e venni közel 300000km el? Milyen típus hibáik vannak?

Előre is köszönöm a segítséget 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!