Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2019-11-14 09:44:18 87221

Nagyon megbízható módszer!

A hozzászólás:
jégkirálynő Creative Commons License 2019-11-13 20:38:25 87220

Nekem a reggeli időjárás jelzésére macskoszom van. Felkelünk, leül az erkélyajtó elé, és ha kint jó idő van, akkor kirohan.

Ha már lefagyott a lábam a kinyitott erkéyajtó miatt, mert nem megy ki, akkor öltözzek fel.

 

Időjárás-kisbékám:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!