Esik az eső.
Ami amúgy rendben van, hisz mikor essen ha nem ősszel?
Lukrécia Őőfőbundasága tegnap kora reggel ki.
Ok.
Egy órán belül ismét bent volt.
Hisz odakint esiiiikk.......
Ma ugyanez lekopírozva.
OK.
A macskák napi 16-19 órát is tudnak aludni, írja az álmoskönyv.
Tanúsítom, ez igaz.
Ha kint esik, vagy zima van, Lukrécia elbújik a franciaágy túlsó(belső) csücskébe és valóban alszik majd napi 20 órát.
Van egy kiszuperált kék törülközöje.
Arra összegömbölyödik karikába és szundi.
Még kajálni is csak úgy kel fel sokóránként 10-10 percre, hogy :
......"......Na jó, lássátok, hogy megbecsülöm, hogy enni adtok, hogy oda készítettétek........"...
|