Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2019-11-10 15:44:25 87219

Az állandó szundiért senkit nem hibáztathatok, legkevésbé egy macskát. Én is álmos vagyok, csak éppen nem akarok túl sokat aludni, elvégre nappal van, legalábbis majdnem. Szerencsére nem kell szorgoskodnom, csak annyit, amennyihez kedvem van.

A hozzászólás:
trizs77 Creative Commons License 2019-11-10 09:09:36 87218

Esik az eső.

Ami amúgy rendben van, hisz mikor essen ha nem ősszel?

 

Lukrécia Őőfőbundasága tegnap kora reggel ki.

Ok.

Egy órán belül ismét bent volt.

Hisz odakint esiiiikk.......

 

Ma ugyanez lekopírozva.

OK.

 

A macskák napi 16-19 órát is tudnak aludni, írja az álmoskönyv.

Tanúsítom, ez igaz.

Ha kint esik, vagy zima van, Lukrécia elbújik a franciaágy túlsó(belső) csücskébe és valóban alszik majd napi 20 órát.

Van egy kiszuperált kék törülközöje.

Arra összegömbölyödik karikába és szundi.

 

Még kajálni is csak úgy kel fel sokóránként 10-10 percre, hogy :

......"......Na jó, lássátok, hogy megbecsülöm, hogy enni adtok, hogy oda készítettétek........"...

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!