Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Tharkus Creative Commons License 2019-11-11 22:03:08 2314

kábelezni kell mindenfelé stb., egyszerűnek nem nevezném. tényleg nem csak annyi, hogy ráteszi az ember a kormányra a hiányzó gombokat. onnan is tudom, hogy idáig én is eljutottam, azóta is a polcon rohadnak a gombok :))

A hozzászólás:
Pépépe Creative Commons License 2019-11-08 13:02:34 2313

Köszi! Van rá egyszerű megoldás (gyári tempomat beépítésre)? Vagy csak univerzális utólagos tempomatot lehet berakni? Olyat inkább nem fogok. 

Előzmény:
Tharkus Creative Commons License 2019-10-30 19:51:27 2312

nem elég

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!