|
|
|
|
 |
Tharkus
2019-11-11 22:03:08
|
2314
|
kábelezni kell mindenfelé stb., egyszerűnek nem nevezném. tényleg nem csak annyi, hogy ráteszi az ember a kormányra a hiányzó gombokat. onnan is tudom, hogy idáig én is eljutottam, azóta is a polcon rohadnak a gombok :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Pépépe
2019-11-08 13:02:34
|
2313
|
Köszi! Van rá egyszerű megoldás (gyári tempomat beépítésre)? Vagy csak univerzális utólagos tempomatot lehet berakni? Olyat inkább nem fogok. |
|
Előzmény:
 |
Tharkus
2019-10-30 19:51:27
|
2312
|
nem elég |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|