|
|
|
|
 |
Pépépe
2019-11-08 13:02:34
|
2313
|
Köszi! Van rá egyszerű megoldás (gyári tempomat beépítésre)? Vagy csak univerzális utólagos tempomatot lehet berakni? Olyat inkább nem fogok. |
|
A hozzászólás:
 |
Tharkus
2019-10-30 19:51:27
|
2312
|
nem elég |
|
Előzmény:
 |
Pépépe
2019-10-18 15:49:25
|
2311
|
Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy T30 eestében, ha utólag akarom berakni a tempomatot, akkor csak egy bontott tempomat kapcsoló + kábel elég-e, vagy ezen kívül kell-e még valami (mi?) (Hova kell csatlakozatni?)
Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|