Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Pépépe Creative Commons License 2019-11-08 13:02:34 2313

Köszi! Van rá egyszerű megoldás (gyári tempomat beépítésre)? Vagy csak univerzális utólagos tempomatot lehet berakni? Olyat inkább nem fogok. 

A hozzászólás:
Tharkus Creative Commons License 2019-10-30 19:51:27 2312

nem elég

Előzmény:
Pépépe Creative Commons License 2019-10-18 15:49:25 2311

Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy T30 eestében, ha utólag akarom berakni a tempomatot, akkor csak egy bontott tempomat kapcsoló + kábel elég-e, vagy ezen kívül kell-e még valami (mi?) (Hova kell csatlakozatni?)

 

Köszönöm! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!