|
|
|
|
 |
szepi
2019-10-21 17:37:04
|
87206
|
HA-ha! Tényleg rendkivüli körülmények léptek életbe. 5 év alatt soha nem fordult hasonló elô. |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2019-10-21 15:34:13
|
87205
|
Rendkívüli körülmények rendkívüli reakciókat eredményeznek. Silver inkább finnyás és válogatós, úgyhogy ezért nem értem a dolgot, de azt a kanál húslevest igazán nem sajnálom tőle. |
|
Előzmény:
 |
szepi
2019-10-20 16:20:54
|
87204
|
Hasonló történt nálunk is. Findus soha nem ugrott még fel a konyha pultra, igaz most megvolt az oka rá. Pár hete fogyókúrán van. Naponta kap 100gr. nyers húst és egy kevés száraz jó minôségü eledelt. Naponta 3 szor kap enni, igy nincs egész nap elötte a kaja. Hamar észrevette a változást nem nagyon örül a dolognak, de 8 kilós ami már túlzás. Mindig megvárom amig kicsit megmelegszik a hús a pulton ez kb. fél óra. Ezt nem akarta megvárni és felugrott amikor nem voltam ott. Jól letoltam, azóta bezárom az ajtót amig megkapja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|