|
|
|
|
 |
Csimpolya
2019-10-21 15:34:13
|
87205
|
Rendkívüli körülmények rendkívüli reakciókat eredményeznek. Silver inkább finnyás és válogatós, úgyhogy ezért nem értem a dolgot, de azt a kanál húslevest igazán nem sajnálom tőle. |
|
A hozzászólás:
 |
szepi
2019-10-20 16:20:54
|
87204
|
Hasonló történt nálunk is. Findus soha nem ugrott még fel a konyha pultra, igaz most megvolt az oka rá. Pár hete fogyókúrán van. Naponta kap 100gr. nyers húst és egy kevés száraz jó minôségü eledelt. Naponta 3 szor kap enni, igy nincs egész nap elötte a kaja. Hamar észrevette a változást nem nagyon örül a dolognak, de 8 kilós ami már túlzás. Mindig megvárom amig kicsit megmelegszik a hús a pulton ez kb. fél óra. Ezt nem akarta megvárni és felugrott amikor nem voltam ott. Jól letoltam, azóta bezárom az ajtót amig megkapja. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2019-10-20 15:49:12
|
87203
|
Időnként még a régóta velem élő macskám is szolgál ,meglepetéssel. Ebéd után az asztalon voltak az elmosásra váró edények, és Silver felugrott, hogy megszemlélje őket. Ez nem szokatlan, elég sűrűn megteszi, ezért nem nagyon figyeltem. Viszont idáig nem kóstolt meg semmit, most azonban kilefetyelte a tányér alján maradt pár csepp húslevest. Egészségére, nem sajnálom tőle, csak meglepődtem. Igaz, a csöpp darabka aémáspitét megszaglászta, majd gyorsan otthagyta. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|