Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Tharkus Creative Commons License 2019-10-30 19:51:27 2312

nem elég

A hozzászólás:
Pépépe Creative Commons License 2019-10-18 15:49:25 2311

Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy T30 eestében, ha utólag akarom berakni a tempomatot, akkor csak egy bontott tempomat kapcsoló + kábel elég-e, vagy ezen kívül kell-e még valami (mi?) (Hova kell csatlakozatni?)

 

Köszönöm! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!