Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

KiDs57 Creative Commons License 2019-10-07 18:55:29 2309

Szia!

Ez az oldal talán valamit segít:


https://partsouq.com/en/catalog/genuine/unit?c=Nissan&ssd=%24%2AKwHk0MH1kKCBguGlheH7yLyoiI-R4O_i4_Hi9LKXq_O7sLPwtdq_k_WNrKiiubbP-r-7vrTz7OXn66Oj8LG08uv0kvL-rfT-9O3y4-PkkfK_sav0qq6nv7OQqa3o6fTt8oefmfL-reju9O3ym5jmhJfB1a7mguDh7-Pl5L6jsfS6oriy9eq8-u3x-vW9ovTtvqfj7bH0sran9O2-p-PtsfSysfPsjI2vAAAAANgZ_uk%24&vid=0&cid=5&uid=110643&q=jn1tent30u0094561

 

üdv

A hozzászólás:
SU-27 Creative Commons License 2019-10-07 12:03:06 2308

Kedves Márkatársak !

 

Adott egy 2006-os  T30-as 2.2dCi amin egy érdekes hiba állt elő a belső izzó cserét követően.

Az első térképlámpa izzóját cseréltem, ami sajna nem sofita izzós, és az újat mikor beillesztettem, csináltam egy kis zárlatot. 

A kiment biztosítékot ( Junction Box 26. számú 10A biztije ) kicseréltem, viszont megszűnt működni az ajtókapcsoló mód.

Ha azon áll a kapcsoló, akkor folyamatosan ég az első és a tetőablak mögötti lámpa.

 

Úgy tűnik kivégeztem a Timer modult. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, járt hasonlóan bárki?

A javítási utasítás szerint valahol a műszerfal alatt van a műszercsoport környékén van ez az egység... 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!