Kedves Márkatársak !
Adott egy 2006-os T30-as 2.2dCi amin egy érdekes hiba állt elő a belső izzó cserét követően.
Az első térképlámpa izzóját cseréltem, ami sajna nem sofita izzós, és az újat mikor beillesztettem, csináltam egy kis zárlatot.
A kiment biztosítékot ( Junction Box 26. számú 10A biztije ) kicseréltem, viszont megszűnt működni az ajtókapcsoló mód.
Ha azon áll a kapcsoló, akkor folyamatosan ég az első és a tetőablak mögötti lámpa.
Úgy tűnik kivégeztem a Timer modult. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, járt hasonlóan bárki?
A javítási utasítás szerint valahol a műszerfal alatt van a műszercsoport környékén van ez az egység...
|