Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2019-09-27 14:46:35 705279

De! látszik a képen a méretkülönbség, éppen azért kérdeztem rá, hogy testvérek-e.

Ha másként nem is, de féltestvérek. Majd lenyugszanak, még nagyon fiatalok.  Mind a kettő szép és egyéniség .

Előzmény:
A.Schindler Creative Commons License 2019-09-27 10:09:01 705277

Szia Tibbe! :)

 

Igen, testvérek, bár jól láthatóan az apuci nem közös. :)

Természetben viszont hasonlóak, szeretik egymást, most is gyakran alszanak összebújva.

Habár időnként rettenetesen összeverekednek.

A képeken nem látszik, de Pajti (a márványmintás) sokkal nagyobb, mint Tigi, a cirmoska.

Súlyra majd a duplája.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!