Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
A.Schindler Creative Commons License 2019-09-27 10:11:01 705278

Tudom, nem vigasztal, de szerintem is jobb ilyenkor elengedni őket.

Mi szenvedünk az elvesztésük miatt, az igaz, de legalább őket megkíméljük a hosszan tartó, súlyos fájdalmaktól.

Előzmény:
szévike Creative Commons License 2019-09-26 21:15:07 705273

Sajnos már csak ketten vannak. Zsazsikám itt hagyott bennünket.

Ő sok éve folyamatosan kapott szurikat a köhögésére, olyankor mindig

körbevizslatta a doki meg évente volt vérvétel is. 

Tavaly  nekem már egy ideje nem tetszett,

megváltozott, csendesebb lett. A doki nem talált semmit.

Majd egy idő után nem evett, fogyott, ujra elvittük, kiderült a torkában egy

hirtelen, agresszivan növő daganat képződött, ami miatt nem volt értelme

esetleges műtétnek, el kellett bucsuznunk.

 

Ő a harmadik, akit elvesztettem,lassan egy éve, de nem tudom felejteni,

ma ugyanugy elsirom magam, ha egy csikost látok.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!