Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2019-09-26 20:50:29 705271

Szia! :) Szépek az új cicáid. Milyen nagy lányok az unokahúgaid!

Előzmény:
A.Schindler Creative Commons License 2019-09-26 19:06:57 705261

Nahát, újra van itt élet! :)

 

Én voltam Picur Luca És Boglárka személyzete.

Sajnos már mindhárman a szivárványhíd túloldalán.

Luca idén ment el.

Picur két éve, nagyon megviselt a halála.

Öröm az ürömben, hogy szép kort megértek, boldog életük volt.

Boglárka fogadott cica volt, ő 20 felett lehetett.

 

Most sem vagyok matska nélkül.

Pont egy éve van nálam Tigris és Pajtás.

 

A képen az unokahúgaimmal játszanak.

Hihetetlen, mit el nem viselnek tőlük.

Gyűrhetik, gyömöszölhetik, cipelhetik, farkuknál fogva húzhatják őket vissza és mégis imádnak velük lenni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!