Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2019-09-26 19:36:19 705267

Ezek ilyenek! Ilyen undok dögök :-)

Ha meg akarom simogatni mikor szembe jön, kikerül, vagy lehúzza a hátát, bezzeg amikor bújik azt sem tudja hogy dörgölőzzön :-)

Előzmény:
szévike Creative Commons License 2019-09-26 19:21:23 705266

Imádom a csikosakat, meg a bejgliseket, meg a ............ mindet :))

 

Annyira bele tudnak nőni az életünkbe.

Tegnap sok év után először előfordult, hogy haza kellett mennünk ugy hogy az éjszakát nem

töltöttünk velük /még "nyaralunk"/.

 

Ahogy bementünk a lakásba, kényszeresen huztam be magam után a bejárati ajtót,

aztán az ablaknyitásnál ellenőriztem a szúnyoghálót, ahogy valami neszt hallottam, 

felfigyeltem vajon melyik az. Amikor elmentem a macskakajás szekrény mellett,

átfutott rajtam, hogy nemsokára vacsoraidő. Ösztönösen az első gondolatom rögtön ők voltak mindenről. 

 

Ma ugy jöttem visszafelé, mint akit zavarnak. Nyitom az ajtót, az egyik megjelent, majd 

szemrehányóan tovább ment, a másik le se jött a tetőtérből, simán aludt tovább a foteljában.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!