|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
szévike
2019-09-23 19:19:16
|
705253
|
Tudják ezek a kis büdösek, ki az akit meg kell hóditani. Rögtön megérezte, hogy te odavagy
a macskákért, egyébként is te leszel majd a főpincér és takaritószemélyzet, de a férjurad,
akihez kedvesnek kell lennie.
Egyébként Zsazsi is igy került hozzánk, amikor elmentünk a macskás nénihez cicát választani,
akkor egyben voltam biztos: csikos nem kell, mert olyan már van otthon egy. Mi történt? Zsazsi
addig mórikálta magát a férjuramnak, amig ő lett a kiválasztott.
Onnantól kezdve volt két olyan macskám, akiket kicsit rosszabb fényviszonyoknál meg se lehetett
különböztetni. :))
Viszont nagyon örülök, hogy ilyen jól alakult Lemonkával a helyzet, mert sokszor nagyon
elszomorodtam, amikor olvastam, hogy hogyan szépited a kerti otthont. |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2019-09-23 19:07:40
|
705252
|
Egyből.
VHO nem volt könnyű természetű macska. Nem ült ölbe, az idegeneket legtöbbször kerülte (néha volt egy-két érthetetlen kivétel), és hát ugye néha hugyozgatott... Időnként kikövetelte a simogatást, aztán tudtunkra adta, hogy elég, és ha tovább erőltettük, finoman harapott. A férjem elvárja egy macskától, hogy kedves legyen.
Mikor elmentünk Lemonkát megnézni, egyből a férjem ölébe telepedett, a férjem hosszasan simogatta, ő meg dorombolt. Egyből eldőlt, hogy elhozzuk (vittünk magunkkal hordozót, Lemonka tenyésztője pedig szinte kiállítási szintre készítette fel a macskát, napokig illatozott a púdertől, és összekészítette az összes papírját, szóval ő is arra számított, hogy egyből visszük is).
Eleinte ugye meg kellett hogy szokja a helyet, és egyébként is télen hoztuk el, akkor nem lehet kiköltöztetni. Aztán a férjem egyszer azzal jött haza, hogy talált neki egy jó bútort...
Még azt is megengedi neki, hogy néha bemenjen a szőnyegpadlós szobájába és felmenjen az ágyra. Nagyon szereti.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|