|
|
|
|
 |
CBNora
2019-09-23 18:39:56
|
705249
|
Igen.
És ha olyan topikról van szó, ahol nem csak beszélgetünk, hanem ismereteket adunk át egymásnak, az ott lévő tudás itt visszakereshető. A F meg egy végtelen folyam, az ember csak görget, csak görget, az anyag meg csak töltődik és töltődik és soha nincs vége... És ez még a jó eset, mert nyilvános oldalról van szó. De ahol egy zárt csoportban egymást közt dünnyögve pl. rovart határoznak, abból egy kívülálló sem fog okulni. Nem úgy, mint mondjuk az itteni fórumokból. |
|
A hozzászólás:
 |
szévike
2019-09-23 18:32:19
|
705248
|
Én már többször megkaptam, hogy nem követem a világ folyását.
A fórumozás már nem "trendi"
Lehet, hogy nem az, de egy nagy massza. Egy-egy csoportban vannak sok
ezren. Teljesen ismeretlenek számomra, jönnek, ledorongolnak, csak az az
egyedüli üdvözitő, amit ők "Tudnak". Nem ismerik azt a szót: szerintem.
Engem pedig igencsak zavar ez. Egy-egy fórumon van néhány tiz állandó
hozzászóló, akit ugyan csak nicknévről, de akár évek óta is ismerünk, s ha
valaki feltesz egy kérdést, akkor arról el lehet beszélgetni, még akkor is
ha nem azonos a vélemény.
|
|
Előzmény:
 |
CBNora
2019-09-23 18:24:21
|
705247
|
Nem önzés. Végesek a lehetőségeink, a szörnyülködés meg nem segít semmit. Éppen elég, ha a közvetlen környezetünkben segítünk, ha tudunk. Még az is sok.
Én sose voltam fönt a Facebookon, és nem is tervezem, hogy regisztrálok. A magánügyeimet csak e-mailben tárgyalom ki azzal akire tartozik, ami közérdekű, az meg legyen nyilvános fórumon. Sajnálom, hogy mindenki átköltözött az Indexről a F-ra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|