Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2019-09-23 18:24:21 705247

Nem önzés. Végesek a lehetőségeink, a szörnyülködés meg nem segít semmit. Éppen elég, ha a közvetlen környezetünkben segítünk, ha tudunk. Még az is sok.

Én sose voltam fönt a Facebookon, és nem is tervezem, hogy regisztrálok. A magánügyeimet csak e-mailben tárgyalom ki azzal akire tartozik, ami közérdekű, az meg legyen nyilvános fórumon. Sajnálom, hogy mindenki átköltözött az Indexről a F-ra.

A hozzászólás:
szévike Creative Commons License 2019-09-23 17:52:13 705246

Nekem is jelzett az index, hogy mozgás van.

Ha már ilyen szépen összejöttünk, nem beszélgetünk tovább?

Például a bársonytalpú kényurainkról és a királylányokról?

 

Nekem legalábbis nagyon jól esne.

Hiányzanak a régi cicálkodások. Épp a múlt héten csömörlöttem meg a FB-tól.

Ott minden macskás csoportot figyeltem, és azt vettem észre, hogy szorongva

nyitom meg az oldalt, mert ömlenek rám az elhagyott, megkinzott, beteg állatok.

S én nem tudok rajtuk segiteni. Időnként egy-egy utalás megy ugyan egy megható

poszt után, de ez semmi. Csupán az én lelkiismeretem megnyugtatása. Átmenetileg.

Igy aztán kigyomláltam a FB-omat. Nem akarom, vagy inkább nem birom minden

nap töményen ezt nézni.

 

Önző gondolkodás? Becsukom a szemem, nem látom? 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!