Nekem is jelzett az index, hogy mozgás van.
Ha már ilyen szépen összejöttünk, nem beszélgetünk tovább?
Például a bársonytalpú kényurainkról és a királylányokról?
Nekem legalábbis nagyon jól esne.
Hiányzanak a régi cicálkodások. Épp a múlt héten csömörlöttem meg a FB-tól.
Ott minden macskás csoportot figyeltem, és azt vettem észre, hogy szorongva
nyitom meg az oldalt, mert ömlenek rám az elhagyott, megkinzott, beteg állatok.
S én nem tudok rajtuk segiteni. Időnként egy-egy utalás megy ugyan egy megható
poszt után, de ez semmi. Csupán az én lelkiismeretem megnyugtatása. Átmenetileg.
Igy aztán kigyomláltam a FB-omat. Nem akarom, vagy inkább nem birom minden
nap töményen ezt nézni.
Önző gondolkodás? Becsukom a szemem, nem látom?
|