|
|
|
|
 |
Fáradt Vándor
2019-09-22 20:24:30
|
705242
|
Egy idő után nem írtam, mert nem tetszett, ami itt folyt, a tömény ömlengés, stb... kb. 2010-ig követtem az eseményeket...
|
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2019-09-22 19:50:12
|
705241
|
Szomorú...
Nem emlékszem, írtál-e róla. Olyan régen kihalt ez a topik, és lehet, hogy én akkor kezdetem el olvasni, mikor Te épp nem írtál.
Én ide főleg VHO-ról írtam, ő 2014 októberében ment el... |
|
Előzmény:
 |
Fáradt Vándor
2019-09-22 14:53:59
|
705239
|
Nekem is... csak Szemikénk ment el már lassan két éve :'( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|