Keresés

Részletes keresés

Fáradt Vándor Creative Commons License 2019-09-22 20:24:30 705242

Egy idő után nem írtam, mert nem tetszett, ami itt folyt, a tömény ömlengés, stb... kb. 2010-ig követtem az eseményeket...

 

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2019-09-22 19:50:12 705241

Szomorú...

Nem emlékszem, írtál-e róla. Olyan régen kihalt ez a topik, és lehet, hogy én akkor kezdetem el olvasni, mikor Te épp nem írtál.

Én ide főleg VHO-ról írtam, ő 2014 októberében ment el...

Előzmény:
Fáradt Vándor Creative Commons License 2019-09-22 14:53:59 705239

Nekem is... csak Szemikénk ment el már lassan két éve :'(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!