|
|
|
|
 |
CBNora
2019-09-22 19:50:12
|
705241
|
Szomorú...
Nem emlékszem, írtál-e róla. Olyan régen kihalt ez a topik, és lehet, hogy én akkor kezdetem el olvasni, mikor Te épp nem írtál.
Én ide főleg VHO-ról írtam, ő 2014 októberében ment el... |
|
 |
Fáradt Vándor
2019-09-22 14:56:28
|
705240
|
POntosabban több mint kettő... 2017 augusztusában ment át a szivárványhídon... |
|
A hozzászólás:
 |
Fáradt Vándor
2019-09-22 14:53:59
|
705239
|
Nekem is... csak Szemikénk ment el már lassan két éve :'( |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2019-09-22 14:52:49
|
705238
|
Hoppá! Valaki!!
Még benne van a topik a kedvencekben... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|