|
|
|
|
 |
x-L75diy
2019-09-20 17:31:38
|
2304
|
Köszönöm!
Érdekes, hogy a régi 97-es primerámon már tudta a nissan, hogyan kell az ablaktörlő karon levő gombbal kezelni a km órába épített infópanelt, ezen meg át kell hasalni a fél műszerfalon, hogy megnézzem hány fok van...
Vagy csak én nem fedeztem fel még egyszerűbb módot. |
|
A hozzászólás:
 |
Csabi67
2019-09-20 07:36:02
|
2302
|
Hosszan kell benyomva tartani a gombot. |
|
Előzmény:
 |
x-L75diy
2019-09-19 14:42:47
|
2296
|
Akárhogyan tekergetem csak az órát tudom állítani a műszerfalon. A tankolós km órát sehogyan sem tudom lenullázni. Valaki meg tudja mondani hogyan kell?
Előre is köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|