Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

x-L75diy Creative Commons License 2019-09-20 17:31:38 2304

Köszönöm!

 

Érdekes, hogy a régi 97-es primerámon már tudta a nissan, hogyan kell az ablaktörlő karon levő gombbal kezelni a km órába épített infópanelt, ezen meg át kell hasalni a fél műszerfalon, hogy megnézzem hány fok van...

Vagy csak én nem fedeztem fel még egyszerűbb módot.

A hozzászólás:
Csabi67 Creative Commons License 2019-09-20 07:36:02 2302

Hosszan kell benyomva tartani a gombot.

Előzmény:
x-L75diy Creative Commons License 2019-09-19 14:42:47 2296

Akárhogyan tekergetem csak az órát tudom állítani a műszerfalon. A tankolós km órát sehogyan sem tudom lenullázni. Valaki meg tudja mondani hogyan kell?

Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!