|
|
|
|
 |
Csimpolya
2019-09-12 14:23:52
|
87196
|
Elérted, hogy alig várjam az októberi macskakiállítást. Ez nem túlzottan friss, mert ha jól láttam, a minősítő táblán 2014 évszám szerepelt.
Most ovlasom a Puszi, Erzsi című könyvet. Erzsi a főhős macskája, és megtetszett az egyik bölcsessége. Eszerint az embereknek a majmok a rokonai, a macskáknak meg az oroszlánok. Érdemes lenne ezen elgondolkodni.
Különben is: a legszebb és legkedvesebb macska az ÉN macskám! |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|