|
|
|
|
 |
dolmarCC
2019-09-08 17:08:33
|
4006
|
Igen teljesen ki olvasták,NB méheszkedek, köszönöm szépen a tanácsokat! |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2019-09-08 16:39:52
|
4005
|
“Kiolvasták” az újságot? Ha igen, akkor elveheted a papír maradványait és a rácsot is, nézd meg, hogy az anyátlan részben mi a helyzet, ha esetleg volt náluk nyitott fias az egyesítés előtt, akkor nem húztak-e pótbölcsőt rá.
Pár nappal a rács-papír elvétele után lehet lerendezni a kereteket, de nagyon gyorsan kell dolgozni a kutatás/rablásveszély miatt, hacsak nincs nálad hordás valamiről.
Rakodónál felül a mézes, alul a fias keretek. |
|
Előzmény:
 |
dolmarCC
2019-09-08 14:58:25
|
4003
|
Helló! Kérhetnék még egy tanácsot?El fogadták az anyát,de még nem nagyon akarom őket még zavarni,nem tudom hány nap elteltével rendezhetem el a kereteket?Újságpapiros módszerrel egyesítettem egy gyengébb családdal,7napig nem is zavartam őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|