|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2019-09-04 09:02:32
|
3997
|
Ez igaz, kifelejtettem. Ha esős idő van, a méhek se röpködnek :) |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2019-09-04 09:00:30
|
3996
|
Ha az idöjárás olyan, akkor lehet a kertedben ezer méhcsalád, akkor se fogják tudni beporozni a fáidat.
Idén általános volt, hogy az alma, cseresznye, meggy a töredéke termést hozta, minta rekordév 2018-ban. Ráadásul a kötödés idején volt a legrosszabb az idö, így a beporzott virágokból se nagyon tudott termés lenni. |
|
Előzmény:
 |
Gan
2019-09-04 08:52:06
|
3994
|
Sziasztok. Nem vagyok méhész . Azzal kapcsolatban kérnék tanácsot , hogy hgyan tudnám minél jobban a kertembe csalni a méheket a fák tavaszi beporzásához ? Az idén feltűnt , hogy alig vannak , termésem se lett...... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|