Keresés

Részletes keresés

Jam Clerk Creative Commons License 2019-09-04 09:02:32 3997

Ez igaz, kifelejtettem. Ha esős idő van, a méhek se röpködnek :)

A hozzászólás:
van_Persil Creative Commons License 2019-09-04 09:00:30 3996

Ha az idöjárás olyan, akkor lehet a kertedben ezer méhcsalád, akkor se fogják tudni beporozni a fáidat.

Idén általános volt, hogy az alma, cseresznye, meggy a töredéke termést hozta, minta rekordév 2018-ban. Ráadásul a kötödés idején volt a legrosszabb az idö, így a beporzott virágokból se nagyon tudott termés lenni.

Előzmény:
Gan Creative Commons License 2019-09-04 08:52:06 3994

Sziasztok. Nem vagyok méhész . Azzal kapcsolatban kérnék tanácsot , hogy hgyan tudnám minél jobban a kertembe csalni a méheket a fák tavaszi beporzásához ? Az idén feltűnt , hogy alig vannak , termésem se lett......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!