|
|
|
|
 |
Gan
2019-09-04 10:01:46
|
3998
|
Gödön családi házas övezetben nehéz lenne 1 családot is tartani , meg lakóövezetben gondolom a törvény is tiltjan.... |
|
A hozzászólás:
 |
Jam Clerk
2019-09-04 08:57:15
|
3995
|
Figyelemmel arra, hogy a méhek kb. 3 kilométer sugarú körzeten belül hatékonyak (tavasszal ez valószínűleg azért kevesebb, bizonyára találnak a kaptár környékén, ahhoz közel is virágpor forrást), így 1-2 gyümölcsfa önmagában nem hiszem, hogy valami csodaszerrel vonzóbbá tehető. Vagy telepíts jóval több fát, vagy tarts 3-4 családot :) Vannak arra is lehetőségek, csak egyre nehezebb. |
|
Előzmény:
 |
Gan
2019-09-04 08:52:06
|
3994
|
Sziasztok. Nem vagyok méhész . Azzal kapcsolatban kérnék tanácsot , hogy hgyan tudnám minél jobban a kertembe csalni a méheket a fák tavaszi beporzásához ? Az idén feltűnt , hogy alig vannak , termésem se lett...... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|