Keresés

Részletes keresés

dolmarCC Creative Commons License 2019-08-28 08:10:04 3986

Úgy döntöttem egyesitem egy másik családdal. Köszönöm a tanácsokat!

A hozzászólás:
van_Persil Creative Commons License 2019-08-28 02:25:08 3985

Akkor azok a bölcsők pótbölcsők voltak. Én a helyedben nem kinlódnék azzal a családdal. Ha váltóbölcső lenne, akkor biztosítva lenne, hogy rendesen kifejlődött anya keljen. Pótbölcsőből is kelhet jo anya, de ahhoz a legelsőnek befedett bölcsőket el kell távolítani és csak azt az egy-kettőt meghagyni, amelyiket bőven elláttak pempővel az álca kelésétől kezdve.

Nekem is volt már olyan anyám, ami szeptember végén kezdett petézni, de az idei évben én nem igazán látok rá lehetőséget a nagy szárazság és hordástalan időszak miatt. Persze nálatok előfordulhat, hogy sikeres lehet a bepárzás, és a család is túléli majd a telet.

Előzmény:
dolmarCC Creative Commons License 2019-08-26 21:59:30 3983

És azt el is felejtettem 27db bölcső volt a Középső 3 kereten és mind a közepe táján a kereteknek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!