|
|
|
|
 |
dolmarCC
2019-08-26 21:59:30
|
3983
|
És azt el is felejtettem 27db bölcső volt a Középső 3 kereten és mind a közepe táján a kereteknek. |
|
A hozzászólás:
 |
dolmarCC
2019-08-26 14:12:55
|
3982
|
Nem rég ért véget,7ig furettos atka kezelés,utolsonál,2db atka hullott. |
|
Előzmény:
 |
van_Persil
2019-08-26 13:34:49
|
3981
|
Valószínű gond volt a petézésével, jó eséllyel tele van az a család atkával. Normál évben -ha van még valahol here- akkor igen, sikeres lehet, de ebben az esetben csak akkor élheti meg a család a tavaszt, ha már most van kellő telelő npesség. Habeindult a petbzés, takarni, takarni, takarni, etetni, etetni, etetni, de legfőbbkbépp atkamentesíteni. De inkább reménytelen az ilyenkori anyaváltás, de minimum egyesíteni kellmásik családdal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|