|
|
|
|
 |
van_Persil
2019-08-26 13:34:49
|
3981
|
Valószínű gond volt a petézésével, jó eséllyel tele van az a család atkával. Normál évben -ha van még valahol here- akkor igen, sikeres lehet, de ebben az esetben csak akkor élheti meg a család a tavaszt, ha már most van kellő telelő npesség. Habeindult a petbzés, takarni, takarni, takarni, etetni, etetni, etetni, de legfőbbkbépp atkamentesíteni. De inkább reménytelen az ilyenkori anyaváltás, de minimum egyesíteni kellmásik családdal. |
|
A hozzászólás:
 |
dolmarCC
2019-08-26 13:14:04
|
3980
|
Szép napot!Egyik családom most szeretné váltani az anyát,az lenne a kérdésem hogy ilyenkor még sikeres lehet a váltás és párzás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|