Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2019-08-26 13:34:49 3981

Valószínű gond volt a petézésével, jó eséllyel tele van az a család atkával. Normál évben -ha van még valahol here- akkor igen, sikeres lehet, de ebben az esetben csak akkor élheti meg a család a tavaszt, ha már most van kellő telelő npesség. Habeindult a petbzés, takarni, takarni, takarni, etetni, etetni, etetni, de legfőbbkbépp atkamentesíteni. De inkább reménytelen az ilyenkori anyaváltás, de minimum egyesíteni kellmásik családdal.

A hozzászólás:
dolmarCC Creative Commons License 2019-08-26 13:14:04 3980

Szép napot!Egyik családom most szeretné váltani az anyát,az lenne a kérdésem hogy ilyenkor még sikeres lehet a váltás és párzás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!