|
|
|
|
 |
Csimpolya
2019-08-18 20:56:55
|
87192
|
A leírtak alapján azt hiszem, nem lesz gond az összeszoktatás. Számolj be arról, mit tapasztaltál! |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2019-08-17 17:05:18
|
87191
|
Sziastok, Cuki egy ivartalanitott mas fel eves nosteny aki udvarban lakik tervezunk egy tarsat egy 8 hetes kandur (kesobb ivartalanitva). Van tapasztalat hogy fogadjak el az uj kicsi jovevenyt? Nalunk meg minidg a ket egeret patyolgatja neha Cuki, viszi itatni meg a kosarabaezert remeljuk az uj cicat is szivesen fogadja. Cuki mar teljesen kinti cica, az uj cicanak nem lesz problema a tel ilyen fiatalon? Esetleg akarmi amire erdemes gondolni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|