Keresés

Részletes keresés

bolond halál Creative Commons License 2019-08-17 17:54:10 2346

Ja, te most megint a leszbizéssel próbálkoztál. XD Sajnos az a helyzet, hogy nincs meg a polaritás két nő esetén. Lehet akármilyen domináns az egyik, attól nem nő ki a farka, nem lesz soha olyan erős, mint egy férfi, nem lesz olyan férfias, mint egy férfi. Két nő legjobb esetben is csak maszatol... a pettingelést ugyanis nem tudom igazi szexként értékelni. Ennél még két férfinak is jobb a helyzete, azok legalább meg tudják dugni egymást. Ha homoszexuális férfi lennék, akkor az aktív és a passzív oldallal is tudnék azonosulni. Ebben van valami irigylendő, hogy mindkét oldalon tudnak állni. Erre mondhatnád, hogy egy nő is megdughat egy férfit vagy egy nőt eszközökkel, de az nyilván nem hasonlítható ahhoz, amikor a saját, élvezni képes testrészeddel bele tudsz hatolni egy másik emberbe.

Eléggé kimerítő válasz volt? :)))

bolond halál Creative Commons License 2019-08-17 16:12:02 2345

Neked voltak valaha "nemi kérdésekben" kétségeid önmagaddal szemben? Ha nem, milyen az önazonosság, és milyen abból rálátni másokra?

bolond halál Creative Commons License 2019-08-17 16:04:28 2344

A mondat első felére a válasz az, hogy hetero vagyok, férfiakkal érzem jól magam az ágyban.

A másodikra az, hogy nem gondolkodom igazán szerepekben, de a női szerep egy alternatív formájában érzem magam jól, ha már más nem lehetek, mint nő, arról nem tudok beszélni, férfiként milyen lenne, legfeljebb próbálom elképzelni. Lehetséges, hogy férfiként is a férfiakhoz vonzódnék. És ez még mindig csak ágybeli szerep. Azon túl nem látok semmi vonzót a nőiséggel való azonosulásban. A saját gyengeségemtől is szenvedek, így is túl érzékeny vagyok.

A hozzászólás:
homo natus est Creative Commons License 2019-08-17 14:03:30 2341
Te melyik nemmel èlvezed a szexet, melyik nem szerepében érzed magad "jól"?
Előzmény:
bolond halál Creative Commons License 2019-08-06 10:04:37 2338

Nem tudom sokáig nőnek képzelni magam. Annyira megterhelő, annyira gejl, annyira mesterkéltnek érzem. Néha undorodom ettől az egésztől. Hogy' tudnék ebben a cukorszirupban létezni a nap 24 órájában? Egyedül a szexben lennének kellemes mellékhatásai a dolognak. De az emberek elkezdik elvárni az összes nőkre jellemző tulajdonságot. Nem veszik észre, hogy nem vagyok olyan, vagy erőszakosan át akarnak formálni.

Olyan érzés, mint beleragadni egy mocsárba, ahonnan, ha ki akarnék mászni, sarat dobálnának rám. És ezt női szerepelvárásnak nevezik. Engem nem érdekel, mások hogyan tudnak ebben létezni, miközben én szenvedek tőle.

Annak, ami örökkévaló bennünk, nincs neme. A testnek van neme, amit el kell viselni. Hogyan lehetne egy kibillent állapotban jól lenni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!