Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Házas Ember Creative Commons License 2019-08-06 13:57:04 1019

A VTAC-nál vett LED fényforrásokat elég sokat cseréltem garanciaidő alatt. Szó nélkül cserélték, de a cseredarab is tönkrement 8-12 hónap múlva.

 

Ha olcsó LED-et akarsz, akkor szerintem jobban jársz, ha negyedáron Kínából veszel LED fényforrásokat, 12 hónapig azok is bírják.

 

Ha meg tartós LED fényforrásokat akarsz, akkor meg csak EREDETI! OSRAM/PHILIPS/GE fényforrásokat vegyél, de azoknak az ára 1000 Ft felett kezdődik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!