|
|
|
|
 |
ötfelezős
2019-08-19 15:50:33
|
169
|
A tárgyra kihegyezett értelmű, kötetlen szövegezésű emailben vagy levélben kell megtámadni őket. |
|
A hozzászólás:
 |
Range Lover
2019-08-04 19:15:31
|
167
|
Kezitcsókolom mindenkinek! (Tüdő, az erőcsávó után szabadon)
Lajosmizsén tanyázok a kiccsaládommal. A közelmúltban drága pénzen megvásárolt telkemen rántották végig a 20kV-os hálózatot légvezetékkel, illetve az egyik oszlopra oda biggyesztettek egy codáltosz trafót, amire gyönyörűség rápillantani a medence partjáról. Namostan én aztat tanátam ki, hogy jóvóna áthelyezni a trafót egy karóval odébb - neaggyisten fődkábelra cserélni vagy 2 villanykaró közit - és akkor bódottá lenne!
Az NKM Áramhálózat weboldalán semmi erre utaló leírást nem találtam, de még csak telefonszámot sem, hogy kit lehet felidegesíteni az utópisztikus gondolataimmal. A székhelyüket legalább odaírták. (Majd kerülök egyet Szegedre, csak hogy érdeklődhessem személyesen, hogy jól elzavarhassanak a picsába a különc kívánságaimmal.)
Találkozott már valaki hasonló esettel?
- 20kV a föld alá.
- Trafó áthelyezés kérelemre.
Tudom, hogy nekem kell fizetni a munkálatokat, és azt is, hogy drága mulatság lesz.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|