Keresés

Részletes keresés

ötfelezős Creative Commons License 2019-08-19 15:50:33 169

A tárgyra kihegyezett értelmű, kötetlen szövegezésű emailben vagy levélben kell megtámadni őket.

A hozzászólás:
Range Lover Creative Commons License 2019-08-04 19:15:31 167

Kezitcsókolom mindenkinek! (Tüdő, az erőcsávó után szabadon)

Lajosmizsén tanyázok a kiccsaládommal. A közelmúltban drága pénzen megvásárolt telkemen rántották végig a 20kV-os hálózatot légvezetékkel, illetve az egyik oszlopra oda biggyesztettek egy codáltosz trafót, amire gyönyörűség rápillantani a medence partjáról. Namostan én aztat tanátam ki, hogy jóvóna áthelyezni a trafót egy karóval odébb - neaggyisten fődkábelra cserélni vagy 2 villanykaró közit - és akkor bódottá lenne!

 

Az NKM Áramhálózat weboldalán semmi erre utaló leírást nem találtam, de még csak telefonszámot sem, hogy kit lehet felidegesíteni az utópisztikus gondolataimmal. A székhelyüket legalább odaírták. (Majd kerülök egyet Szegedre, csak hogy érdeklődhessem személyesen, hogy jól elzavarhassanak a picsába a különc kívánságaimmal.)

 

Találkozott már valaki hasonló esettel? 

- 20kV a föld alá.

- Trafó áthelyezés kérelemre.

 

Tudom, hogy nekem kell fizetni a munkálatokat, és azt is, hogy drága mulatság lesz. 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!