Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-08-01 10:56:34 136

Szia, ha esetleg olvasod ezt Renasse, megteszed hogy írsz? Nekem is van egy epilepsziás cicám, napi 2x gyógyszerezés ahogy írod és keresek neki én is megoldást erre, hátha tudsz valamit. Köszi

Előzmény:
Renasse Creative Commons License 2018-07-02 15:21:01 128

Sziasztok, van egy 12 éves cicám, sajnos 3 hetes korától epilepsziás. Naponta kétszer kell gyógyszerezni és alomba sem hajlandó piszkítani, csak pelenkára. A betegsége miatt nem az a kedves kis állat, de ennélfogva nem is igényel törődést. Sok panziót felhívtam, de mivel nem "egészséges" sehol nem fogadják be. Szeretném, ha valahol vállalnák 10-12 napra. Csak nagyon jó helyre adnám. Tud valaki egy megbízható, jó helyet Budapesten?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!