Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-07-23 16:43:16 7200

Mondanám hogy ideg fájdalomról lehet szó nálad, amit nem lehet semmilyen diagnosztikai eszközzel látni, de ennyi idő után már annak is helyre kellett volna jönni.

A fájdalmaid semmit sem enyhültek, vagy egy picit javult a műtéted óta?

 

Én sem a műtét előtt, sem most nem látom magamon a sérvet, csak érzem. A műtét előtt komoly fájdalmaim voltak, most csak egy nagyon enyhe nyomást érzek, de azt is csak ritkán. Viszont múlt héten mégis megmutattam egy sebésznek, és legnagyobb meglepetésemre, a szokásos tapintásos vizsgálatkor fel kiáltott az orvos hogy itt van sérv! Én meg azóta is értetlenül állok, hogy a hálóval fedett sérvem hogyan újult ki ugyan ott?

A hozzászólás:
mille.plateux Creative Commons License 2019-07-23 13:46:50 7199
Nekem helyre sem jött igazán. Tavaly július elején műtöttek, azóta magán orvostól magán orvosig járok. Volt MRI, ultrahang, utóbbi többször is. Urulógus is látott. Mindenki szerint rendben van a műtét, nincs kiújulva, a háló amúgy sem szokott (bár túlzottan is erre a hitre hagyatkoznak, ezt már észrevettem). A fájdalom ettől még megmaradt, teli hassal a zoknimat nem bírom felhúzni, úgy feszít a seb környéke. Ha nem kajálok, akkor oké, fájdalom így is van, de úgy legalább munkaképes vagyok. Mázli, hogy nem fizikai munkát végzek.

Carle, Te látod magadon, hogy kiújult a sérv, vagy csak érzed?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-07-23 09:03:15 7198

Egyébként aki most újra diagnosztizálta a sérvem szintén azt mondta, hogy a hálón nem tud kiújulni, csak mellette. Nekem viszont a hálóval borított területen (ahol előzőleg is volt) újult ki.

 

Tapasztalt ilyet valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!