|
|
|
|
 |
ötfelezős
2019-08-19 15:46:22
|
168
|
Nem?
Hát megkérdezted, ez mekkora feszültségű vezeték. Én meg mondtam, hogy ha megmondod, melyik település melyik utcájában, útján megy, akkor lehet rá válaszolni. Mi ezen a nem érthető? :) |
|
A hozzászólás:
 |
Ny.E
2019-07-08 14:03:45
|
165
|
Szia. Ne haragudj, nem pontosan értem amit kérdezel. ( Litér-Hévíz vezeték, 400kv ) |
|
Előzmény:
 |
ötfelezős
2019-05-12 15:19:14
|
157
|
Legegyszerűbb lenne, ha már nem akarod elárulni a telek koordinátáit (érthető), megnézni az egyik keresztutcát, és megmondani, hogy X helységben Y utcát, ami keresztez... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|