Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
iszp Creative Commons License 2019-07-04 22:14:07 25

Az 1-es út is jó közel van, kábé 50m-re. Ez mondjuk, nem annyira csodás benne szerintem. De persze "örülünk" a lakóparknak, mert legalább felfogja a zajt :)

Előzmény:
vik2110 Creative Commons License 2019-07-04 17:19:07 24

Sziasztok! A férjemmel most szeretnénk lakást vásárolni, nagyon az új építésű felé hajlunk... Új építésű lakásokat Herceghalmon néztünk, nagyon tetszik, hogy Pest is közel van, a lakópark zárt, portaszolgálat van, és még sok más csodás dolog... A lakásokra CSOK és támogatott hitel igényelhető. Mik a tapasztalataitok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!