|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2019-07-01 10:53:55
|
3979
|
Nem a méhesemből vártam a rajt, hanem kb. 2 kilométerre, egy város közepi faodúból. |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2019-07-01 10:30:01
|
3978
|
Bátor vagy, hogy mézes lépet csak úgy kiraksz valahova... olyan kutatás/rablás lehetett volna belöle, hogy ihaj... |
|
Előzmény:
 |
Jam Clerk
2019-07-01 08:32:32
|
3977
|
Csak érdekességként: a kirepülő raj az eredeti családtól másfél méterre költözött, és feromon nélkül, egy mézes léppel is oda lehetett csalni őket :)
Jelenleg, mivel szabadépítményesek lettek, csak saccolom, de olyan 3-4 NB keretet már önerőből kiépítettek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|